Image

Odwróć tablet
Ustaw widok pionowy

Image
Specialist software
NX CAM SIEMENS

TOP EUROPEAN PARTNER
for product manufacturing software

CAMdivision to największy PLATINUM Smart Expert SIEMENS Partner w Polsce! Dostarczamy najwięcej licencji NX CAD/CAM na polskim rynku!

NX CAM to moduł CAM oprogramowania NX pracujący jako w pełni zintegrowany pakiet z NX CAD lub niezależny system CAM. Moduł obróbki NX, wg raportu niezależnej firmy CIMdata z 2020 roku, posiada wiodącą pozycję w przemyśle Aerospace, Automotive, Mold & Die.

Liczba stanowisk modułu NX CAM zainstalowanych na świecie w firmach wynosi około 80 000, co wraz z ponad 30-letnią obecnością w przemyśle stanowi niewątpliwy kapitał doświadczenia wspierany przez SIEMENS Digital Industries Software.

Programowanie bez limitów
Nieograniczone funkcjonalności

NX CAM to system wyższego rzędu, który może stanowić część większego rozwiązania PLM opartego o NX CAD/CAE/CAM i Teamcenter lub stanowić niezależne stanowisko CAM (lub CAD/CAM). Nowoczesny interfejs, polska wersja językowa wraz z systemem pomocy i polskie książki umożliwiają szybkie wdrożenie systemu w praktyce.

Sposób licencjonowania oprogramowania obejmuje przede wszystkim licencje wieczyste, które nie wygasają po upływie ważności maintenance (opieka techniczna i aktualizacje). Cena oprogramowania jest dostosowana do polskiego rynku i co zaskakuje plasuje się na poziomie systemów średniego rzędu.

Więcej na https://www.camdivision.pl/pl/produkty/nx-cam.

NX CAM 5-axis Milling

Image

NX CAM posiada bogaty zestaw unikalnych funkcjonalności, które wyróżniają to rozwiązanie spośród innych dostępnych na rynku. Działa jako w pełni zintegrowany pakiet z NX CAD lub niezależny system CAM.

W każdym pakiecie NX CAM jest dostępna edycja bezpośrednia plików bryłowych wczytanych z dowolnych systemów CAD, czyli wymiarowanie 3D i edycja tych wymiarów, zmiana promieni zaokrąglenia, średnic otworów, usuwanie otworów i promieni, zmiana pochylenia ścianek i głębokości kieszeni.

Zintegrowany, własny moduł do symulacji pracy obrabiarki na bazie kodu NC to standard w pakietach wieloosiowych, których trudno szukać w innych systemach CAM.

System potrafi optymalizować wartość posuwu w zależności od rzeczywistego przekroju warstwy skrawanej w danym momencie np. w operacjach frezowania 3-5 osiowego.

Post Processors

Formularz techniczny

marka ico3Zapytanie techniczne
Zapytaj o kompleksowe rozwiązanie
Jeśli szukasz postprocesora do konkretnego typu maszyny wypełnij krótki formularz kontaktowy. Wystarczą podstawowe dane, typ maszyny i rodzaj kinematyki maszyny. Skontaktujemy się w sprawie szczegółów i otrzymasz szybko ofertę na dany postprocesor wraz z wdrożeniem.

Zaufaj nam

marka ico3Skontaktuj się z nami
Przygotujemy dla ciebie ofertę
W sprawie wykonania postprocesora możesz również do nas zadzwonić lub napisać e-mail. Porozmawiamy wówczas wstępnie o rodzaju maszyny i wymaganiach technicznych lub zapytamy o to mailowo. Drogą mailową otrzymasz od nas ofertę na postprocesor do danej maszyny.

Formularz kontaktowy

Proszę podać imię i nazwisko!

Proszę podać poprawny adres e-mail!

Proszę podać telefon kontaktowy!

Invalid Input

Proszę zaakceptować!

Proszę zaznaczyć!