Image

Odwróć tablet
Ustaw widok pionowy

Image
Customized Post-processors
Tailored Code & Programming

Tworzymy światowej klasy
indywidualne postprocesory

Postprocesory NX CAM napisane przez CAMdivision umożliwiają realistyczną symulację obróbki części w przestrzeni kinematyki 3D obrabiarki – wieloosiowych frezarek i maszyn wielozadaniowych – w oparciu o kod NC z możliwością uwzględnienia dynamiki ruchów maszyny!

Postprocesory są tworzone w specjalizowanych modułach Tecnomatix i NX CAM: NX Machine Tool Builder i NX PostConfigurator. Postprocesory są tworzone dla różnych typów sterowań – zarówno tych najnowszych jak i starszych: Accutex, Agie, Fadal, Fanuc, Fidia, Haas, Heidenhain, Mazak Matrix, Millplus, Mitsubishi, MoriSeiki, Okuma, Pronum, Sinumerik…

ikona testSolidne wsparcie

Zapewniamy wsparcie przed, w trakcie, jak i również po wdrożeniu. Klient ma możliwość stałego kontaktu z osobą odpowiedzialną za wdrożenie. Służy do tego specjalnie stworzony Panel serwisu technicznego.

ikona testWspółpraca z producentami
Pozostajemy w stałym kontakcie z producentami i dostawcami maszyn CNC. Dzięki temu wiele wdrożeń przebiega kompleksowo już na etapie dostawy i instalacji maszyny CNC w firmie docelowej lub testów u dostawcy.

Dostęp online
Szybka reakcja

Image

Pre simulation
Możliwość realistycznej symulacji procesu wytwarzania części jeszcze na etapie programowania obróbki jest dziś bezcenną możliwością.

increase performance
Na podstawie analizy symulacji można wdrożyć poprawki lub dokonać zmiany parametrów bez utraty czasu ważnego w procesach produkcyjnych.

Active on-line tests
Symulacja przebiega w zintegrowanym środowisku NX CAM. Nie ma potrzeby korzystania z dodatkowych, zewnętrznych aplikacji lub narzędzi.

Wide range of software
NX SIEMENS jest środowiskiem wielomodułowym – można wykorzystywać tylko NX CAM, natomiast popularniejsze rozwiązanie stanowi integracja CAD/CAM/CAE/PLM.

Symulacja odwrotna
Wykrywanie kolizji & NX CAM

Większość systemów CAM symuluje pracę maszyny na podstawie tzw. danych pośrednich (CLS) nieprzetworzonych przez postprocesor, czyli na podstawie ścieżki narzędzia widocznej na ekranie. Tylko w NX CAM symulacja wykonywana jest na podstawie kodu NC! z pełną możliwością uwzględnienia współczynników dotyczących dynamiki ruchów maszyny w poszczególnych osiach liniowych i obrotowych!

 

Pełne badanie kolizji w NX CAM Simulation

Image

NX CAM umożliwia symulację 3D kinematyki obrabiarki w oparciu o kod NC (postprocesor odwrotny) w jednym zintegrowanym interfejsie z pełną kontrolą wykrywania kolizji pomiędzy poszczególnymi elementami układu OUPN: Obrabiarka - Uchwyty - Przedmiot obrabiany - Narzędzie.

Pre postprocesor
Szczegółowe testy & dokumentacja

Przed wdrożeniem gotowej konfiguracji postprocesora i maszyny wirtualnej wykonywana jest obróbka detalu testowego na maszynie. Testom poddawane są wtedy proste ruchy liniowe, kołowe, helikalne, obróbka otworów, ale przede wszystkim kluczowe dla danej maszyny cykle, które były zawarte w konfiguracji postprocesora, a które są niezbędne do wykorzystania w pełni możliwości maszyny CNC np. cykl indeksowania.

Podczas testów, a jeszcze przed wdrożeniem, nasi specjaliści sprawdzą, czy klient używa aktualnie wspieranej wersji Siemens NX CAM. Dodatkowo, konfiguracje wieloosiowe, z racji swojej złożoności, wyposażane są w dokumentację z instrukcją użytkowania postprocesora i/lub maszyny wirtualnej. Jest to idealne dopełnienie wiedzy zdobytej podczas szkolenia.

Post Processors

Formularz techniczny

marka ico3Zapytanie techniczne
Zapytaj o kompleksowe rozwiązanie
Jeśli szukasz postprocesora do konkretnego typu maszyny wypełnij krótki formularz kontaktowy. Wystarczą podstawowe dane, typ maszyny i rodzaj kinematyki maszyny. Skontaktujemy się w sprawie szczegółów i otrzymasz szybko ofertę na dany postprocesor wraz z wdrożeniem.

Zaufaj nam

marka ico3Skontaktuj się z nami
Przygotujemy dla ciebie ofertę
W sprawie wykonania postprocesora możesz również do nas zadzwonić lub napisać e-mail. Porozmawiamy wówczas wstępnie o rodzaju maszyny i wymaganiach technicznych lub zapytamy o to mailowo. Drogą mailową otrzymasz od nas ofertę na postprocesor do danej maszyny.

Formularz kontaktowy

Proszę podać imię i nazwisko!

Proszę podać poprawny adres e-mail!

Proszę podać telefon kontaktowy!

Invalid Input

Proszę zaakceptować!

Proszę zaznaczyć!