Image

Odwróć tablet
Ustaw widok pionowy

Image
Wszystkie wymagane informacje
w jednym miejscu

Kompletna
dokumentacja techniczna

Raport z operacji obróbki jest kierowany do operatorów maszyn, pracowników narzędziowni i kadry zarządzającej, którzy potrzebują szczegółowych informacji na temat przebiegu procesu obróbki. 

Standardowo służą do tego opcje Shop Documentation i Work Instructions, które mogą utworzyć raport w formie pliku TXT, HTML czy PDF.

Standardowo dostępne szablony raportów obróbki rozbudowujemy o specjalne funkcje, dane i rysunki by sprostały indywidualnym wymaganiom poszczególnych firm.

Przejdź na standard dokumentacji zgodny z Industry 4.0!

Raport obróbki
Szczegółowe dane

Raport obróbki może zawierać szczegółowe dane w formie tabelarycznej, rysunkowej lub łączonej te dwa rozwiązania. Raport może zawierać szczegółowe dane dotyczące Tool list, Time (Total, Cutting...), Part geometry and material, Control geometry, Machining parameters, Control parameters, Machining sequencing, Machine tool setup, Machine tool control events, Post commands, Tool parameters, Tool path information... Ilość wymaganych danych wyjściowych jest ściśle określona wg szablonu danej firmy.

Raporty: Różne rodzaje

Image

Raport może mieć też formę dokumentacji technicznej zawierającej wymiary 2D/3D czy spersonalizowane ilustracje pokazujące poszczegółne etapy obróbki. Narzędzia wraz z oprawkami mogą być przedstawione w formie tabelarycznej listy lub rzeczywistych rzutów rysunkowych, które zawierają charakterystyczne wymiary istotne w danym procesie obróbki.

Raporty obróbki
Podstawowe i rozbudowane

Podstawowe Raporty obróbki zawierają wymagane informacje w formie tabelarycznej w pliku tekstowym lub Excel, HTML czy PDF. W poszczególnych kolumnach operator ma w czytelny sposób podane najważniejsze informacje dotyczące kolejności operacji lub używanych narzędzi (w zależności od priorytetów), które mogą być zintegrowane z obiegiem informacji CAM/PDM/PLM w danej firmie.

Simple shopdoc

 

Szablon informacji
Kolejność poszczególnych kolumn, niestandardowe wymagania, dodatkowe informacje czy komentarze mogą byc pobierane bezpośrednio z środowiska operacji NX CAM lub definiowane (np. ponowne nazewnictwo operacji) na etapie generowania Raportu obróbki.

Rozszerzone Raporty obróbki zawierają dodatkowe informacje, podobnie jak podstawowe, w formie tabelarycznej w pliku TXT lub Excel, HTML czy PDF. Minimalny/maksymalny wysięg narzędzia, dodatkowa numeracja operacji, zmiana nazewnictwa, zużycie, export danych do systemu ERP czy PLM, to niektóre z dodatkowych wymagań, które realizujemy w takich projektach. Możliwość prezentacji tych danych na spersonalizowanych rysunkach/dokumentacji 2D/3D umożliwia eliminację dokumentacji papierowej z obiegu dokumentacji w firmie.

Simple shopdoc

 Prezentacja danych
Możliwość prezentacji tych danych na spersonalizowanych rysunkach/dokumentacji 2D/3D umożliwia kontrolę obciążenia pracowników, narzędzi, maszyn i przesyłania tych danych do systemu DNC czy PLM. Przy takich założeniach jest możliwa całkowita eliminacja papierowej dokumentacji 2D i przejście na obieg dokumentacji zgodnej ze standardami Industry 4.0.

Post Processors

Formularz techniczny

marka ico3Zapytanie techniczne
Zapytaj o kompleksowe rozwiązanie
Jeśli szukasz postprocesora do konkretnego typu maszyny wypełnij krótki formularz kontaktowy. Wystarczą podstawowe dane, typ maszyny i rodzaj kinematyki maszyny. Skontaktujemy się w sprawie szczegółów i otrzymasz szybko ofertę na dany postprocesor wraz z wdrożeniem.

Zaufaj nam

marka ico3Skontaktuj się z nami
Przygotujemy dla ciebie ofertę
W sprawie wykonania postprocesora możesz również do nas zadzwonić lub napisać e-mail. Porozmawiamy wówczas wstępnie o rodzaju maszyny i wymaganiach technicznych lub zapytamy o to mailowo. Drogą mailową otrzymasz od nas ofertę na postprocesor do danej maszyny.

Formularz kontaktowy

Proszę podać imię i nazwisko!

Proszę podać poprawny adres e-mail!

Proszę podać telefon kontaktowy!

Invalid Input

Proszę zaakceptować!

Proszę zaznaczyć!